ZŠ Tachov, Kostelní - Domů

Mohli jste zažít

Den otevřených dveří 24. 2. 2023

ZŠ KOSTELNÍ Den otevřených dveří 2023

V pondělí 12.12.2022 proběhla v tělocvičně naší školy Mikulášská laťka. Závodu ve skoku vysokém se zúčastnilo 35 žáků 2. stupně.

Ve středu 7.12.2022 se konal již dvanáctý ročník celostátní akce Česko zpívá koledy. Naše škola se připojila poprvé. Koledy si společně zazpívali žáci, paní ředitelka, asistentky, učitelé a učitelky. Hudební doprovod zajistila kapela Samorost a hosté. Žáci z druhého stupně upekli pro návštěvníky vánoční cukroví, paní vychovatelka uvařila čaj. Také si zájemci mohli zapálit svíčku - lodičku z ořechové skořápky. I přes nevlídné počasí se akce vydařila a účastníci  si vychutnali vánoční atmosféru. Na závěr  zpěváci písní všem popřáli  klidné Vánoce. Poděkování patří nejen zpěváčkům, ale všem, kteří se na přípravě podíleli.

Video a fotogalerie v Deníku

Fotogalerie školní

V soutěži vyhlášené městskou knihovnou (téma „Vánoční stromeček“ – kolektivní práce) získalo 1. oddělení školní družiny cenu a diplom za 1. místo.

Dne 17.10.2022 se na naší škole konala soutěž o nejhezčí vydlabanou dýni. Všem zúčastněným děkujeme za krásné odpoledne.
O vítězích rozhodli žáci a zaměstnanci naší školy takto:
1.místo - Kateřina Kvardová s maminkou
2.místo - Julie Multušová s tatínkem
3.místo - Magdaléna s maminkou
Vítězům blahopřejeme a budeme se těšit příští rok. FOTO

Snímek2Ve čtvrtek 15. září 2022 proběhl za spolupráce s DDM Mraveniště Tachov, oddílem atletiky Slavoje Tachov a MKS Tachov 1. ročník akce PODvečerní běh s KOSTELKOU.

Třídní fotogalerii najdete na https://skolakostelni.rajce.idnes.cz/

Heslo bude zasláno zprávou v Bakalářích.

Jarní kuličkiádu v letošním roce zahájil středeční turnaj mezi družinami ze ZŠ Hornická, Kostelní a Zárečná.

23.5. se konala pěvecká soutěž pro 1. i 2. stupeň. Bylo to vlastně jako každý rok takové hudební setkání. Kromě soutěžních vystoupení si mohli zazpívat úplně všichni - malí i velcí.

V okresním kole fotbalového turnaje McDonald's Cup se naši mladší žáci umístili na skvělém 2.místě. Sam Karalo byl vyhlášen jako nejlepší střelec turnaje. Je to velký úspěch a klukům blahopřeji. FOTO