15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kvalita ovzduší

23.5. se konala pěvecká soutěž pro 1. i 2. stupeň. Bylo to vlastně jako každý rok takové hudební setkání. Kromě soutěžních vystoupení si mohli zazpívat úplně všichni - malí i velcí.

V okresním kole fotbalového turnaje McDonald's Cup se naši mladší žáci umístili na skvělém 2.místě. Sam Karalo byl vyhlášen jako nejlepší střelec turnaje. Je to velký úspěch a klukům blahopřeji. FOTO

Kostelka opět přivítala v tělocvičně školy mateřské školy z Pošumavské a Prokopa Velikého. Spolu s týmem našeho 1.ročníku si zahrály florbal. Není důležité, kdo turnaj vyhrál. Nasazení, bojovnost a radost z pohybu nikomu nechyběla. Však se na to podívejte ve fotogalerii. FOTO

Šťastný je pes, který našel laskavého člověka - už napořád bude mít někoho, kdo ho podrbe na bříšku.

Mikulášské laťky jsme se přes všechny karantény a omezení dočkali 7. února 2022.

Libora Marka z Přimdy znají na západě Čech především příznivci historie a starých hradů.

V pondělí 25.10.2021 se v naší škole sešli rodiče a děti, aby si společně vydlabali dýně a strávili příjemné podzimní odpoledne.

Dne 20.10.2021 naše škola ve spolupráci s Československou obcí legionářskou zorganizovala návštěvu leteckého muzea v Praze.

Úžasnou ukázkovou hodinu házené si nechalo ujít dost žáků z Kostelky. A to je velká škoda.