ZŠ Tachov, Kostelní - PODvečerní běh s KOSTELKOU // 1. ročník // 15. 9. 2022

Archiv  

Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Kvalita ovzduší  

   






   

Snímek2Ve čtvrtek 15. září 2022 proběhl za spolupráce s DDM Mraveniště Tachov, oddílem atletiky Slavoje Tachov a MKS Tachov 1. ročník akce PODvečerní běh s KOSTELKOU.

Běžecký závod pro předškolní a školní mládež měl start i cíl v ulici Krvavá, běhalo se v místě mezi parkem pod základní školou a chrámem Nanebevzetí Panny Marie. Běžci byli rozděleni do věkových kategorií, podle kterých startovali hromadným startem. Trasa probíhala ulicemi Krvavá, Kostelní, Hradební a Soudní.

I přes úvodní obavy z počasí nás na konci závodu ozářily a prohřály i sluneční paprsky.

Všem závodníkům děkujeme za účast, organizačnímu týmu za píli a gratulujeme vítězům k jejich výkonům.

Věříme, že si sportovní podvečer všichni užili a budeme se těšit na shledanou příští rok u příležitosti 2. ročníku.

 

Fotogalerii z tohoto ročníku najdete zde

Reportáž ZKTV naleznete zde

Výsledky jednotlivých kategorií 1. ročníku: 

01. Předškoláci I Tereza Mikulandová 2 Františka Pavlíková 1 Klára Kohoutová 3 02. Předškoláci II Filip Janovec 2 Adéla Mikulandová 1 Michal Rolínek 3 03. Nejmladší žáci I Vladimír Zdvíhal 2 Viktor Pavlík 1 Jindřich Kořinský 3

Předškoláci I
(2019 a mladší, 100 m)

  1. Františka Pavlíková – 0:49
  2. Tereza Mikulandová, Sporťáček Studánka – 0:50
  3. Klára Kohoutová, Jesle Sadová – 0:51

Předškoláci II
(2017-2018, 200 m)

  1. Adéla Mikulandová, MŠ Tyršova – 1:01
  2. Filip Janovec, MŠ Tyršova – 1:06
  3. Michal Rolínek, MŠ Pošumavská - 1:09

Nejmladší žáci I
(2015-2016, 400 m)

  1. Viktor Pavlík, ZŠ Hornická – 1:44
  2. Vladimír Zdvíhal, ZŠ Hornická – 1:45
  3. Jindřich Kořinský, ZŠ Hornická – 1:49
04. Nejmladší žákyně I Daria Rotari 2 Adriana Dytrychová 1 Vanesa Herzlová 3 05. Nejmladší žáci II Tomáš Fencl 1 06. Nejmladší žákyně II Rozálie Milbachová 2 Zora Staňková 1 Anna Machačová 3

Nejmladší žákyně I
(2015-2016, 400 m)

  1. Adriana Dytrychová, ZŠ Kostelní – 2:04
  2. Daria Rotari, ZŠ Kostelní – 2:09
  3. Vanesa Herzlová, ZŠ Zárečná – 2:16

Nejmladší žáci II
(2013-2014, 400 m)

  1. Tomáš Fencl, ZŠ Kostelní – 2:06
  2. Patrik Daniel, ZŠ Kostelní – 2:23
  3. ---

Nejmladší žákyně II
(2013-2014, 400 m)

  1. Zora Staňková, ZŠ Kostelní – 1:36
  2. Rozálie Milbachová, ZŠ Zárečná – 1:44
  3. Anna Machačová, ZŠ Kostelní – 1:50
07. Nejmladší žáci III Kevin Zelenák 3 Matyáš Hečko 1 Samuel Karalo 3 08. Nejmladší žákyně III Eliška Smihrodská 2 Sylvie Zušťáková 1 Alice Sedláková 3 09. Mladší žáci Vojtěch Čížek 2 Jan Hrkal 1 Jakub Malý 3

Nejmladší žáci III
(2011-2012, 800 m)

  1. Matyáš Hečko, ZŠ Hornická – 3:20
  2. Kevin Zelenák, ZŠ Kostelní – 3:25
  3. Samuel Karalo, ZŠ Kostelní – 3:32

Nejmladší žákyně III
(2011-2012, 800 m)

  1. Sylvie Zušťáková, ZŠ Zárečná – 4:03
  2. Eliška Smihrodská, ZŠ Kostelní – 4:12
  3. Alice Sedláková, ZŠ Zárečná – 4:15

Mladší žáci
(2009-2010, 1200 m)

  1. Jan Hrkal, ZŠ Zárečná – 4:54
  2. Vojtěch Čížek, ZŠ Zárečná – 5:05
  3. Jakub Malý, ZŠ Zárečná – 5:21
  11. Starší žáci Vít Hrkal 2 Marek Burian 1 Vladimír Tajcnár 3 12. Starší žákyně Elena Třísková 2 Anna Maščáková 1

Mladší žákyně
(2009-2010, 1200 m)

---

Starší žáci
(2007-2008, 1600 m)
  1. Marek Burian, ZŠ Hornická – 6:34
  2. Vít Hrkal, Gymnázium Tachov – 6:35
  3. Vladimír Tajcnár, ZŠ Kostelní – 8:16

Starší žákyně
(2007-2008, 1600 m)

  1. Anna Maščáková, ZŠ Planá – 8:50
  2. Elena Třísková, ZŠ Zárečná – 9:23
  3. ---

Kompletní výsledky jednotlivých kategorií 1. ročníku

Předškoláci I (2019 a mladší, 100 m)

  1. Františka Pavlíková (2020) – 0:49
  2. Tereza Mikulandová (2020), Sporťáček Studánka – 0:50
  3. Klára Kohoutová (2019), Jesle Sadová – 0:51
  4. Šimon Eldes (2019) – 0:54
  5. Petr Sulima (2019), MŠ Stadrodská – 1:25
  6. Nina Zdvihalová (2020) – 2:11
  7. Nikol Hristova (2020) – 2:25

Předškoláci II (2017-2018, 200 m)

  1. Adéla Mikulandová (2017), MŠ Tyršova – 1:01
  2. Filip Janovec (2018), MŠ Tyršova – 1:06
  3. Michal Rolínek (2018), MŠ Pošumavská – 1:09
  4. Marek Minich (2018), MŠ Prokopova – 1:13
  5. Sára Kožnarová (2018), Woody Team – 1:19
  6. Viktorie Kořínská (2018), MŠ Pošumavská – 1:24
  7. Petr Novotný (2017), MŠ Prokopova – 1:25
  8. Kristýna Kyselová (2017), MŠ Tyršova – 1:29
  9. Tomáš Hrdý (2018), MŠ Prokopova – 1:31
  10. Pavel Sokol (2018), MŠ Prokopova – 1:37

Nejmladší žáci I (2015-2016, 400 m)

  1. Viktor Pavlík (2015), ZŠ Hornická – 1:44
  2. Vladimír Zdvíhal (2016), ZŠ Hornická – 1:45
  3. Jindřich Kořinský (2015), ZŠ Hornická – 1:49
  4. Samuel Kohout (2016), ZŠ Hornická – 1:54
  5. Tomáš Skála (2015), ZŠ Hornická – 1:59
  6. Filip Hazuka (2015), ZŠ Kostelní – 2:11
  7. Daniel Hristov (2015), ZŠ Kostelní – 2:17
  8. David Hrdý (2016), MŠ Prokopka – 2:18
  9. Matyáš Plachý (2016), DDM Tachov – 3:01

Nejmladší žákyně I (2015-2016, 400 m)

  1. Adriana Dytrychová (2015), ZŠ Kostelní – 2:04
  2. Daria Rotari (2016), ZŠ Kostelní – 2:09
  3. Vanesa Herzlová (2015), ZŠ Zárečná – 2:16
  4. Natálie Vrátníková (2015), ZŠ Hornická – 2:20
  5. Ella Kožnarová (2016), Woody Team – 2:21
  6. Šarlota Provazníková (2016), MŠ Pošumavská – 2:22
  7. Valeria Šepetun (2015), ZŠ Kostelní – 2:23

Nejmladší žáci II (2013-2014, 400 m)

  1. Tomáš Fencl (2013), ZŠ Kostelní – 2:06
  2. Patrik Daniel (2014), ZŠ Kostelní – 2:23
  3. ---

Nejmladší žákyně II (2013-2014, 400 m)

  1. Zora Staňková (2014), ZŠ Kostelní – 1:36
  2. Rozálie Milbachová (2014), ZŠ Zárečná – 1:44
  3. Anna Machačová (2014), ZŠ Kostelní – 1:50
  4. Hanka Trinh (2013), ZŠ Kostelní – 1:51
  5. Kamila Bendíková (2014), ZŠ P. Jilemnického – 1:54
  6. Natálie Viehmanová (2013), ZŠ Kostelní – 1:57
  7. Eva Gitová (2014), ZŠ Hošťka – 1:58
  8. Kateřina Svobodová (2013), ZŠ Kostelní – 1:59
  9. Monika Hrdá (2014), ZŠ Kostelní – 2:05
  10. Sofia Rotari (2014), ZŠ Kostelní – 2:22

Nejmladší žáci III (2011-2012, 800 m)

  1. Matyáš Hečko (2011), ZŠ Hornická – 3:20
  2. Kevin Zelenák (2012), ZŠ Kostelní – 3:25
  3. Samuel Karalo (2012), ZŠ Kostelní – 3:32
  4. Tomáš Distler (2011), ZŠ Kostelní – 3:36
  5. Denis Oračko (2011), ZŠ Kostelní – 4:49
  6. Richard Todl (2011), ZŠ Kostelní – DNF

Nejmladší žákyně III (2011-2012, 800 m)

  1. Sylvie Zušťáková (2012), ZŠ Zárečná – 4:03
  2. Eliška Smihrodská (2012), ZŠ Kostelní – 4:12
  3. Alice Sedláková (2012), ZŠ Zárečná – 4:15
  4. Petra Argirova (2012), ZŠ Kostelní – 4:19
  5. Sofie Široká (2012), ZŠ Zárečná – 4:37
  6. Diana Kovalová (2011), ZŠ Kostelní – 5:19
  7. Ilona Matvienko (2012), ZŠ Kostelní – 5:20

Mladší žáci (2009-2010, 1200 m)

  1. Jan Hrkal (2010), ZŠ Zárečná – 4:54
  2. Vojtěch Čížek (2010), ZŠ Zárečná – 5:05
  3. Jakub Malý (2010), ZŠ Zárečná – 5:21
  4. Atanas Zejnelov (2010), ZŠ Kostelní - DNF

Mladší žákyně (2009-2010, 1200 m)

---

Starší žáci (2007-2008, 1600 m)

  1. Marek Burian (2007), ZŠ Hornická – 6:34
  2. Vít Hrkal (2008), Gymnázium Tachov – 6:35
  3. Vladimír Tajcnár (2007), ZŠ Kostelní – 8:16
  4. Valik Anadump (2008) – 11:21

Starší žákyně (2007-2008, 1600 m)

  1. Anna Maščáková (2007), ZŠ Planá – 8:50
  2. Elena Třísková (2008), ZŠ Zárečná – 9:23
  3. Eliška Kučerová (2008), ZŠ Kostelní – DNF
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení