ZŠ Tachov, Kostelní - Organizace výuky od 12.10.2020

Kvalita ovzduší

• U 1. stupně základních škol se stávající režim nemění (v rámci vzdělávání se zakazuje zpěv — výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu; režim pro sportovní činnosti se nemění).
  • U 2. stupně základních škol se zavádí střídavá výuka.
  • Školní družiny fungují ve stávajícím režimu.
  • Stále obecně platí zákaz zpěvu při vzdělávání ve školách a školských zařízeních (výuka hudební výchovy může pokračovat, ovšem bez zpěvu).
  • Dále obecně platí zákaz sportovních činností při vzdělávání ve všech školách s výjimkou 1. stupně základních škol (hodinu tělesné výchovy lze naplnit jiným relevantním obsahem).
  • Podle usnesení vlády č. 1 je dále ve dnech 26. a 27. října 2020 zakázána osobní přítomnost žáků základních škol, středních škol, konzervatoří a základních uměleckých škol na vzdělávání.
  • TÝDEN 12. – 16. 10.        7.A, 7.B a 9.A - PREZENČNÍ VÝUKA

6.A a 8.A - DISTANČNÍ VÝUKA

• TÝDEN 19. – 23. 10.        6.A a 8.A - PREZENČNÍ VÝUKA

7.A, 7.B a 9.A -  DISTANČNÍ VÝUKA

DISTANČNÍ VÝUKA JE PRO ŽÁKY POVINNÁ.

• Obědy pro žáky, kteří budou mít distanční výuku, jsou odhlášeny. V případě potřeby je možno si obědy opětovně přihlásit.