ZŠ Tachov, Kostelní - Družina

Na Minikarneval a daší činnosti dětí se můžete podívat ve fotogalerii.

Pečení cukroví, poslech koled a další vánoční tradice jsme si společně užili v naší družině. Přejeme všem příjemně prožité sváteční dny a v novém roce hodně zdravíčka a dobrou náladu.
Přikládám fotografie nejen z předvánočního období.

Středeční odpoledne si děti užívaly v tělocvičně.

19. 12. 2019 paní učitelka Brychová připravila s žáky naší školy, kteří mají hezký vztah k hudbě pásmo vánočních písní a koled pro děti ze školní družiny.

Příjemné svátky přejí děti a paní vychovatelky. Fotografie

Diplom, krásnou knížku a sladkou odměnu si zasloužily děti ze školní družiny. Ceny za 1. místo si vyzvedly v městské knihovně, která soutěž „Adventní kalendář 2019“ vyhlásila. Fotografie

Pan Pohoda se Soničkou tentokrát zahráli pohádku o zlém loupežníkovi Barabánovi.

Ve škole se v pátek 25. 10. opět rozsvítily vydlabané dýně.

Páteční výlet začal hned po obědě cestou z jídelny. Prošli jsme park. Nasbírali listy a poznávali stromy. Pomohly nám i cedulky umístěné na jednotlivých stromech.