ZŠ Tachov, Kostelní - Týden od 2. 11. - 6. 11. 2020

Listopad 2020

Kvalita ovzduší

Vítám Vás v novém týdnu a posílám úkoly. Zatím na pondělí a zítra zbývající. Pozornost, prosím věnujte poznámce na konci.

PONDĚLÍ 2.11.

ČJ: Čtení: -zopakujte říkanky k písmenům, rozklad a skládání slabik- ústně a z písmenek

ŽA str.30 - písmeno O- naučte se básničk

- samost.práce: všechna O dej do kroužlu

- obrázky- vytleskej a urči počet slabi

- sam.práce: vybarvi všechna políčka s O

- písmena- obtáhni všechna tiskací písmena a do okének je tužkou opiš ( připomeňte dětem, že písmena nejsou v celém okénku)

Psaní: str. 34- 35 - pozor, podle šipky a dole nesmí být špička

MA: číslice 5: v Prvním psaní voskovkou

- uč. str.32- tužkou, jen polovinu cvičení

str. 33- sčítání do 5 se znázorňováním na víčkách

TV: zatancujte si

Důležitá poznámka:

Milí rodiče, některé děti ještě nejsou přihlášeny na skype. Byla bych ráda, kdybyste tak učinili, protože distanční výuka je povinná a já potřebuji děti známkovat. Kdo nemá možnost připojení, může si do školy přijít půjčit notebook. Od úterý se začne první skupina učit, rozdělení Vám dám vědět.

A nyní informace, kterou jsme obdržrli od paní ředitelky. Rozhodla, že se všichni mají přihlásit do TEAMS, ve kterém by měla probíhat výuka. Všichni jste od ní obdrželi postup, jak se přihlásit. Tak to, prosím, zkuste. Zítra máme k tomuto tématu školení a já se pokusím pro 1. třídu obhájit skype, Pokud budeme muset pracovat také v teams, tak Vám nechá čas na přihlášení do konce týdne a zatím budeme pracovat na skype, abychom se už nezdržovali.

Hned zítra Vám na Učíme se dám vědět, jak to dopadlo.

DÁLE PROSÍM: potřebuji, abyste si do školy přišli vyzvednout písanky, protože v Prvním psaní se blížíme ke konci. Nechám je v kastlíku, kde se nachávají úkoly.

Přeji hezký zbytek večera a děti moc pozdravuji