ZŠ Tachov, Kostelní - Aktuálně

Kvalita ovzduší

Studium literárních textů v knihovně, nezbytné foto do novin a navrch divadelní představení. Prostě to ti prvňáci dávají. FOTO

Ve středu 9.10 se 12 žáků 9.A vypravilo do Stříbra, kde se již posedmé předvedla střední škola "JINAK".

Na zahrádkářské výstavě v kině Mži prvňáčci obdivovali výpěstky zeleniny a ovoce, nádherné barvy podzimních květin a neskutečné kaktusy. FOTO

11. a 12. září se uskutečnil pro žáky šestých ročníků a jejich nové třídní učitele "SEZNAMOVACÍ DEN". Letos jsme zůstali v Tachově a seznamovací program jsme realizovali v tělocvičně.

Školní olympiáda 1. stupně

Žáci 1. – 5. ročníku měřili své síly a dovednosti v běhu na 60 m, v hodu míčkem, ve skoku do dálky a ve vytrvalostním běhu. Na jejich snažení se podívejte ve fotogalerii.

Ve středu 19.6. proběhlo v tělocvičně naší školy vyhlášení nejlepších sportovců. A to jsou: A. Horňak, P. Malata, M. Matějka (9.A), N. Brožková, Z. Vaňková (8.A), A. Flašková (9.A). Gratulujeme.

28.5. se konalo okres. kolo Pythagoriády 5. - 8. ročníků. V 5. ročníku do okresního kola postoupilo jen 10 žáků, naše Veronika Trian obsadila krásné 3. místo, přestože ještě všemu nerozumí (jazyková bariéra). Z tachovských škol byla nejlepší.

Jako každý rok v květnu se na naší škole konala pěvecká soutěž, kde si mohou zazpívat nejen soutěžící od 1. - 9. ročníku, ale i všichni ostatní.

Ve čtvrtek 6.6. jsme společně vyrazili  na výlet.