ZŠ Tachov, Kostelní - Aktuálně

Nyní už v teple domova vzpomínáme na lyžařský výcvik...Čtvrteční lyžování oživila Eliška S., Felix, Lukas, Denisa a Míša tím, že si připravili masky.

Stále dobře naladěni se hlásíme z Bublavy. V úterý jsme lyžovali za krásného slunečného počasí, všichni už sjíždíme zdejší svahy, pilujeme styl!

Lyžaři a lyžařky z Kostelky se od neděle nacházejí ve Stříbrné. Sem jsme dorazili po překonání sněhových nástrah! Zapomenuté bačkory, lyžařské kalhoty a boty i ztracenou permanentku jsme operativně vyřešili!

Již tradičně se v prosinci (tentokrát 22.12.2019) v hudebně naší školy rozzářily svíčky a žáci z celé školy předvedli svůj vánoční program dětem ze školní družiny a rodinným příslušníkům.

Dnes 19.12. jsme navštívili se třídou 1.A a 4.A Živý Betlém, který pořádala ZŠ Hornická v Muzeu Českého lesa v Tachově.

Moc se nám představení líbilo.

rsz Škola 19 2

Kostelka zahájila projekt Pomáháme pejskům U Šmudliny. Pokud chcete pomoci týraným a opuštěným psům, prosíme o přispění dobrovolnou finanční částkou, čistícími prostředky, granulemi, léky na odčervení a proti klíšťatům,...

12. 12. 2018 navštívili ZŠ Kostelní žáci partnerské školy z Weidenu.

V tělocvičně proběhlo školní kolo Mikulášské laťky ve skoku vysokém. Na 1. místě se ve svých kategoriích umístili Asen Tomanov, Anna Steskalová, Eva Havrdová a Martin Matějka. FOTO

I k nám 5. 12. 2018 přišel opět po roce čert, Mikuláš a anděl.