ZŠ Tachov, Kostelní - Z Kostelky se linuly vánoční melodie


   

Již tradičně se v prosinci (tentokrát 22.12.2019) v hudebně naší školy rozzářily svíčky a žáci z celé školy předvedli svůj vánoční program dětem ze školní družiny a rodinným příslušníkům. 

Sóla si rozdělilo 17 žáků, pomoc přišla Sandra Brabcová, která již navštěvuje prvním rokem gymnázium. Na vystoupení se všichni pečlivě připravili, děti ze školní družiny byly moc hodné, hezky se zapojovaly do programu. Zajímavostí je, že tentokrát zpívali také dva chlapci - Ríša Staněk a Dan Ebel. V hudebně jsme  vánočními písněmi navodili příjemnou atmosféru, všichni jsme si společně zazpívali.  Protože se program líbil, vystoupení jsme zařadili i v lednu a tím jsme se s Vánoci rozloučili. Největší pochvala za svědomitou přípravu a pomoc patří M.Gabriškové, N. Houškové, A.Novotné, R.Staňkovi, E.Moulisové a S.Brabcové. Fotografie 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení