ZŠ Tachov, Kostelní - Lyžák 2019 II.


   

Stále dobře naladěni se hlásíme z Bublavy. V úterý jsme lyžovali za krásného slunečného počasí, všichni už sjíždíme zdejší svahy, pilujeme styl!

Eliška Š., Matěj i Marek trénovali poctivě a v pátek budou se všemi závodit. Dobře se o nás starají i v penzionu Filip, pochutnali jsme si už na ovocných knedlíkách, na pečeném kuřeti s rýží, chutnají nám i polévky. Ve středu jsme lyžovali jen dopoledne, odpoledne jsme vyrazili autobusem do Kraslic. Zpátky jsme letos jeli také autobusem, protože chodníky jsou pod sněhem a silnice je úzká. Večer se dobře bavíme v tělocvičně. Program si připravují všechny třídy. Výsledky závodu oznámíme v pátek. Zdravíme všechny nelyžaře lyžařským pozdravem SKOL! Fotografie

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení