ZŠ Tachov, Kostelní - Lyžák 2019 III.


   

Nyní už v teple domova vzpomínáme na lyžařský výcvik...Čtvrteční lyžování oživila Eliška S., Felix, Lukas, Denisa a Míša tím, že si připravili masky.

Felixovi sice hned na lanovce upadlo ucho, i tak se večer dočkal odměny! V tělocvičně nás hezky bavili kluci z 9.A a také dospělí. Odměn se dočkali ti, kdo si pečlivě uklízeli pokoj. Všichni si vylosovali pořadí, v jakém se seřadili na startu pátečního závodu. S napětím jsme očekávali, kdo pojede první? Číslo 1 si vylosovala Kačka a Šimon. A jaké jsou výsledky pátečního slalomu? Děvčata lyže: 1. N.Brožková, 2. E.Havrdová, 3. Z.Vaňková, kluci lyže: 1. D.Marek, 2. Š.Tomeš, 3. M.Soukup. O 1. místo ve snowboardu si to rozdali Felix a Fanda. Zvítězil F.Škrabal. Lyžák se vydařil, máme hezké vzpomínky a věřím, že se spousta účastníků našeho lyžařského kurzu ještě do hor podívá! Fotky po prázdninách zde.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení