ZŠ Tachov, Kostelní - Život bez hudby je jako labuť bez křídel

Jako každý rok v květnu se na naší škole konala pěvecká soutěž, kde si mohou zazpívat nejen soutěžící od 1. - 9. ročníku, ale i všichni ostatní.

Jsem moc ráda, že se na naší škole neodsouvá hudba na 2.kolej, neboť si myslím, že hudba je pro člověka velmi důležitá. Celkem se soutěže zúčastnilo 33 soutěžících, z toho i 3 chlapci. Žáci podali moc pěkné výkony,absolutní vítězkou se stala Lucie Tovarová ze 3. třídy. Také zazpíval dvojhlasé písně pěvecký kroužek a také p.učitelka Bartošová. Přišly nám pomoci i bývalé žačky Sandra a Vlaďka - moc si toho vážím. Všichni jsme i společně zazpívali - od nejmenších ze ŠD až po babičky. Kdo chtěl, mohl si i zatancovat mazurku. Velmi chválím ŠD i ostatní děti za vzorné chování. Děkuji za pomoc a podporu p. řediteli, p. Sedláčkové, p. Čepičkové, p.Líbenkové, p. Troblové, sl. Peckové, p. Bartošové a ostatním zúčastněným. Byl to pro mě krásný zážitek a doufám, že i pro ostatní. Budu se na všechny těšit zase za rok. Fotografie

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení