ZŠ Tachov, Kostelní - Velký úspěch 3 žákyň v okr. kole Pythagoriády - Linda je 1. ze ZŠ

Kvalita ovzduší  

   


   

28.5. se konalo okres. kolo Pythagoriády 5. - 8. ročníků. V 5. ročníku do okresního kola postoupilo jen 10 žáků, naše Veronika Trian obsadila krásné 3. místo, přestože ještě všemu nerozumí (jazyková bariéra). Z tachovských škol byla nejlepší.

V 7. ročníku do okr. kola postoupilo 10 žáků, z toho 2 naše žákyně - již zkušené matematičky. Eliška se bohužel okr. kola nemohla zúčastnit, Adéla Novotná obsadila 4. místo. Největší úspěch měla Linda Leová ze 6. roč. Z tohoto ročníku postoupilo do okresu 10 žáků, z toho bylo 6 gymnazistů. Linda byla celkově 3., ze ZŠ byla první. Získala krásných 12 bodů a byla úspěšnou řešitelkou. Všem třem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení