ZŠ Tachov, Kostelní - Lyžák 2020

Rok se s rokem sešel a my se nacházíme - někteří již poněkolikáté - opět na Bublavě. Doprava, ubytování, personál v penzionu Filip, to vše je stejné! Co nám však dost chybí, je sníh!!!

Letošní účastníci kurzu jsou však ostřílení borci, a proto si na druhý pokus obuli lyžařské boty na správné nohy, lyžovali na sjezdovce, která připomínala spíš bobovou dráhu, rychle vyskakovali a naskakovali na lanovku, vyšplhali prudkou sjezdovku s kompletní lyžařskou výzbrojí a navíc se pořád usmívají. Jsme optimisté, a tak věříme, že zítra se na nás usměje štěstí a na zdejší kopce přijde aspoň do pátku zima! Večer tomu zkusíme pomoct známou šamanskou písní. Zdravíme všechny lyžařským pozdravem SKOL a brzy se ozveme. Fotíme!!!

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení