ZŠ Tachov, Kostelní - Lyžák 2020 II.

Krušnohor nás vyslyšel, a tak jsme se v úterý ráno probudili opravdu na horách! Déšť se v noci změnil ve sníh ( napadlo asi 10 cm), a to nám stačilo k velké radosti.

Hned ráno jsme vyrazili  plní síly na zdejší svahy. Poprvé na vleku - POMĚ vyjeli Dan, Filip M., Nikola G., Adéla, Nela, Nikola Š., Bára. Ostatní nezaháleli, pilně trénovali oblouky. Všichni jsme zdrávi a zatím i plni energie. Dobře nám vaří a večerní zábava je také na úrovni. Na dnešní program bylo opět vyprodáno. Zábavu obstarali Denisa K., Kačka K., Šimon T., Anna M., Jana Ž., Nikča Š. a Jitka M.  Těšíme se na středu, že by bylo sluníčko? Foto

Komentáře   

+1 # Mertl 2020-02-05 10:09
Dobrý den. Nějaké video jak ty naši svišti jezdí by nebylo? Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Bartošová 2020-02-05 12:57
Pane Mertle, to asi nebude v našich silách! Můžou se kluci natočit vzájemně. Nebo se na nás přijeďte podívat :-), s pozdravem Bartošová.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení