ZŠ Tachov, Kostelní - PODvečerní běh s KOSTELKOU // 1. ročník // 15. 9. 2022

Archiv  

Září 2022
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Kvalita ovzduší  

   






   

Snímek2Ve čtvrtek 15. září 2022 proběhl za spolupráce s DDM Mraveniště Tachov, oddílem atletiky Slavoje Tachov a MKS Tachov 1. ročník akce PODvečerní běh s KOSTELKOU.

Běžecký závod pro předškolní a školní mládež měl start i cíl v ulici Krvavá, běhalo se v místě mezi parkem pod základní školou a chrámem Nanebevzetí Panny Marie. Běžci byli rozděleni do věkových kategorií, podle kterých startovali hromadným startem. Trasa probíhala ulicemi Krvavá, Kostelní, Hradební a Soudní.

I přes úvodní obavy z počasí nás na konci závodu ozářily a prohřály i sluneční paprsky.

Všem závodníkům děkujeme za účast, organizačnímu týmu za píli a gratulujeme vítězům k jejich výkonům.

Věříme, že si sportovní podvečer všichni užili a budeme se těšit na shledanou příští rok u příležitosti 2. ročníku.

 

Fotogalerii z tohoto ročníku najdete zde

Výsledky jednotlivých kategorií 1. ročníku: 

01. Předškoláci I Tereza Mikulandová 2 Františka Pavlíková 1 Klára Kohoutová 3 02. Předškoláci II Filip Janovec 2 Adéla Mikulandová 1 Michal Rolínek 3 03. Nejmladší žáci I Vladimír Zdvíhal 2 Viktor Pavlík 1 Jindřich Kořinský 3

Předškoláci I
(2019 a mladší, 100 m)

  1. Františka Pavlíková – 0:49
  2. Tereza Mikulandová, Sporťáček Studánka – 0:50
  3. Klára Kohoutová, Jesle Sadová – 0:51

Předškoláci II
(2017-2018, 200 m)

  1. Adéla Mikulandová, MŠ Tyršova – 1:01
  2. Filip Janovec, MŠ Tyršova – 1:06
  3. Michal Rolínek, MŠ Pošumavská - 1:09

Nejmladší žáci I
(2015-2016, 400 m)

  1. Viktor Pavlík, ZŠ Hornická – 1:44
  2. Vladimír Zdvíhal, ZŠ Hornická – 1:45
  3. Jindřich Kořinský, ZŠ Hornická – 1:49
04. Nejmladší žákyně I Daria Rotari 2 Adriana Dytrychová 1 Vanesa Herzlová 3 05. Nejmladší žáci II Tomáš Fencl 1 06. Nejmladší žákyně II Rozálie Milbachová 2 Zora Staňková 1 Anna Machačová 3

Nejmladší žákyně I
(2015-2016, 400 m)

  1. Adriana Dytrychová, ZŠ Kostelní – 2:04
  2. Daria Rotari, ZŠ Kostelní – 2:09
  3. Vanesa Herzlová, ZŠ Zárečná – 2:16

Nejmladší žáci II
(2013-2014, 400 m)

  1. Tomáš Fencl, ZŠ Kostelní – 2:06
  2. Patrik Daniel, ZŠ Kostelní – 2:23
  3. ---

Nejmladší žákyně II
(2013-2014, 400 m)

  1. Zora Staňková, ZŠ Kostelní – 1:36
  2. Rozálie Milbachová, ZŠ Zárečná – 1:44
  3. Anna Machačová, ZŠ Kostelní – 1:50
07. Nejmladší žáci III Kevin Zelenák 3 Matyáš Hečko 1 Samuel Karalo 3 08. Nejmladší žákyně III Eliška Smihrodská 2 Sylvie Zušťáková 1 Alice Sedláková 3 09. Mladší žáci Vojtěch Čížek 2 Jan Hrkal 1 Jakub Malý 3

Nejmladší žáci III
(2011-2012, 800 m)

  1. Matyáš Hečko, ZŠ Hornická – 3:20
  2. Kevin Zelenák, ZŠ Kostelní – 3:25
  3. Samuel Karalo, ZŠ Kostelní – 3:32

Nejmladší žákyně III
(2011-2012, 800 m)

  1. Sylvie Zušťáková, ZŠ Zárečná – 4:03
  2. Eliška Smihrodská, ZŠ Kostelní – 4:12
  3. Alice Sedláková, ZŠ Zárečná – 4:15

Mladší žáci
(2009-2010, 1200 m)

  1. Jan Hrkal, ZŠ Zárečná – 4:54
  2. Vojtěch Čížek, ZŠ Zárečná – 5:05
  3. Jakub Malý, ZŠ Zárečná – 5:21
  11. Starší žáci Vít Hrkal 2 Marek Burian 1 Vladimír Tajcnár 3 12. Starší žákyně Elena Třísková 2 Anna Maščáková 1

Mladší žákyně
(2009-2010, 1200 m)

---

Starší žáci
(2007-2008, 1600 m)
  1. Marek Burian, ZŠ Hornická – 6:34
  2. Vít Hrkal, Gymnázium Tachov – 6:35
  3. Vladimír Tajcnár, ZŠ Kostelní – 8:16

Starší žákyně
(2007-2008, 1600 m)

  1. Anna Maščáková, ZŠ Planá – 8:50
  2. Elena Třísková, ZŠ Zárečná – 9:23
  3. ---

 

   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení