ZŠ Tachov, Kostelní - Den otevřených dveří 2019

Kvalita ovzduší  

   


   

dod2019

23. února 2019 od sklepa až po půdu na Kostelce

Chtěli bychom prostřednictvím těchto pár řádků pozvat tachovskou veřejnost, ale především naše žáky a jejich rodiče na náš den otevřených dveří. Rádi přivítáme žáky, jak ty minulé, současné, a hlavně ty budoucí. Přijďte si zavzpomínat, podívat se do školy v netradiční době, než jsou běžné školní dny.

Po škole vás provedou někteří naši žáci v roli pomocníků. Na různých místech školy vás čekají zajímavé aktivity, prohlédnout si budete moci každé zákoutí školy, v mini-kavárně ve školní kuchyňce si můžete popovídat s ředitelem i dalšími pracovníky školy. Na půdě se dozvíte, jak by se snad mohly tyto prostory v brzké době změnit. Malí návštěvníci po splnění několika lehkých úkolů dostanou něco na památku a také malou odměnu.

V příštím školním roce bychom rádi otevřeli přípravnou třídu pro žáky s odloženou školní docházkou, tak jak se to děje i v okolních městech. Přijďte si o tom popovídat, získat informace a dozvědět se jaké jsou výhody této služby pro Vaše děti.

Pokud vše dobře dopadne, tak v tomto a příštím roce budou v prostorách půdy ve škole vybudovány nové odborné učebny. Učebna informatiky a environmentální výchovy. Škola také získá novou střechu, zmodernizuje se počítačová síť a žáci získají mnoho nových a moderních pomůcek. Naše škola se tak začne stávat opravdovou školou 21. století.

Přijďte se tedy v sobotu 23.02.2018 od 9.00 do 12.00 hodin podívat, co je u nás nového, kam bychom naši školu rádi směřovali a možná také objevíte v čem jsme výjimeční.

Sledujte též naše webové stránky, zde se vždy dozvíte, co vše se u nás děje a také to, kam by naše škola ráda směřovala. Těšíme se na Vás.

Mgr. Jan Kubát, pracovníci a žáci ZŠ Kostelní, Tachov

Komentáře jsou uzavřeny

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení