ZŠ Tachov, Kostelní - Informace k návratu žáků do škol 12. 4. 2021

 Od pondělí 12. 4. 2021 nastupují do školy rotačně žáci 2.A, 4.A a 5.B. Ostatní žáci mají distanční výuku. Všichni žáci ve škole budou nosit chirurgické roušky, respirátory nebo nanoroušky. Ani venku, ani ve škole nesmí žáci nosit látkové roušky, šátky nebo šály. Sundat si je mohou jen v případě stravování.

Školní den začne samotestováním. Vždy v pondělí a ve čtvrtek si žáci odeberou vzorek z přední části nosu a zjistí, zda nejsou pozitivní na COVID-19. Odběr může probíhat s asistencí rodinného příslušníka. Tato povinnost se týká všech žáků. Žáci postupují dle instrukcí pověřených učitelů. V případě absence v den testování se žák otestuje ihned po návrtatu do školy.

Větrat ve třídách se bude minimálně 2x za hodinu. Výuka se může odehrávat i mimo prostory školy.

Družina bude fungovat pro žáky účastnící se prezenční výuky. Vzhledem k zachování homogenity skupin bude v týdnu od 12.4.2021 otevřeno 2. oddělení - 2.A. Žáci, kteří ráno nastoupí do družiny se budou testovat ihned při příchodu do školy.

Pokud nebude stanoveno jinak v týdnu od 19.4.2021 je prezenční výuka pro žáky 1.A, 3.A a 5.A. družina 1- oddělení - 1.A a 2. oddělení - 3.A

Instruktážní video k samoodběrům: ZDE

Více informací obdržíte od TU nebo v kanceláři školy.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení