ZŠ Tachov, Kostelní - Družina

Kvalita ovzduší

Ve škole se v pátek 25. 10. opět rozsvítily vydlabané dýně.

Páteční výlet začal hned po obědě cestou z jídelny. Prošli jsme park. Nasbírali listy a poznávali stromy. Pomohly nám i cedulky umístěné na jednotlivých stromech.

V pátek 31. 5. jsme v družině pro děti připravili odpoledne plné her.

Jaro jsme přivítali zapojením se do výtvarné soutěže vyhlášené městskou knihovnou. Za naše textilní kuřátka, která se umístila na třetím místě, jsme získali diplom, knížku a sladkou odměnu. Fotografie

Jak vzniká plátno, jak se žilo a pracovalo dříve, co všechno museli lidé umět. To se v pondělí dozvěděly děti během návštěvy v tachovském muzeu. Fotografie

Na karneval a další aktivity družiny se můžete podívat ve fotogalerii.

Výroba vánočních přáníček a dárečků, pečení cukroví, vánoční nadílka a hlavně těšení se na sváteční prázdniny.

V rámci spolupráce s družinami tachovských škol pozvala p. vychovatelka I. Vavřičková děti z 1. oddělení naší družiny na pohádkové představení.

První společně strávené měsíce už jsou za námi. Podívejte se do fotogalerie, co všechno jsme v družině prožili.