ZŠ Tachov, Kostelní - Družina

V rámci spolupráce s družinami tachovských škol pozvala p. vychovatelka I. Vavřičková děti z 1. oddělení naší družiny na pohádkové představení.

První společně strávené měsíce už jsou za námi. Podívejte se do fotogalerie, co všechno jsme v družině prožili.

Již po páté jsme navštívili Domov pro seniory a dokončili jsme fotorámeček pro naši společnou fotografii.

V pohádce „O líném Toníčkovi“ si děti ze školní družiny připomněly jak je důležitý pohyb a dostatek vitamínů v podobě ovoce a zeleniny. Za doprovodu kytary si společně zazpívaly a zacvičily. Fotografie

Družina přijala pozvání do Domova pro seniory. Připravila si pro účastníky akce kulturně výtvarný program. Výrobky se nám společným dílem podařily a výsledkem by měl být v květnu dokončený fotorámeček, ve které bude naše společné foto. Další návštěvu plánujeme v květnu. Fotografie

Poslední odpoledne před velikonočními prázdninami se družina vydala na zámek, hned z oběda jsme se vydali procházkou parkem směrem k zámku, kde nás čekala tentokrát velikonoční prohlídka.

I v letošním roce se děti z družiny zúčastnily výtvarné soutěže vyhlášené městskou knihovnou. Ve velké konkurenci jsme vybojovali se svými beránky 3. místo. Fotografie

Měsíc únor a s ním i začátek druhého pololetí školního roku byl v družině hodně pestrý.

Nejen divadlo s panem Pohodou, který dětem připomněl betlémský příběh a zazpíval si s nimi vánoční písničky, ale také návštěva krásně vyzdobeného tachovského zámku a vánoční zpívání s paní učitelkou Brychovou zpříjemnilo dětem čekání na Štědrý den.