ZŠ Tachov, Kostelní - Družina

Kvalita ovzduší

Středeční odpoledne si děti užívaly v tělocvičně.

19. 12. 2019 paní učitelka Brychová připravila s žáky naší školy, kteří mají hezký vztah k hudbě pásmo vánočních písní a koled pro děti ze školní družiny.

Příjemné svátky přejí děti a paní vychovatelky. Fotografie

Diplom, krásnou knížku a sladkou odměnu si zasloužily děti ze školní družiny. Ceny za 1. místo si vyzvedly v městské knihovně, která soutěž „Adventní kalendář 2019“ vyhlásila. Fotografie

Pan Pohoda se Soničkou tentokrát zahráli pohádku o zlém loupežníkovi Barabánovi.

Ve škole se v pátek 25. 10. opět rozsvítily vydlabané dýně.

Páteční výlet začal hned po obědě cestou z jídelny. Prošli jsme park. Nasbírali listy a poznávali stromy. Pomohly nám i cedulky umístěné na jednotlivých stromech.

V pátek 31. 5. jsme v družině pro děti připravili odpoledne plné her.

Jaro jsme přivítali zapojením se do výtvarné soutěže vyhlášené městskou knihovnou. Za naše textilní kuřátka, která se umístila na třetím místě, jsme získali diplom, knížku a sladkou odměnu. Fotografie