ZŠ Tachov, Kostelní - Učivo od 23.3. - 27.3.

Dobrý den,
všechny moc zdravím a posílám vám učivo a úkoly na tento týden.

Čj

- Slabikář do str. 54 ( procvičování písmene C,c, nové písmenko H,h - úkoly na konci každé stránky, číst vše do str.54 )
- písanka do str. 15
- přepis str. 34 - růžový balónek ( Táta...dům.), str. 41 - vláček, str. 47 - modrý balónek ( Výlet...s housaty.)
- opis str. 50 - žlutý papír ( Strýc...)

Ma

- velký Ps str. 34, 35, 39
- malý žlutý - dodělat do konce

Prv

- nakreslete mi na velký papír svoji rodinu
- nakreslete mi nějaký dopravní prostředek
- povídejte si o jaře ( kdy začíná, jaká je příroda na jaře, o ptácích vracejících se z teplých krajin - vlaštovka, čáp, skřivan, najděte si je na you tube,o mláďatech domácích zvířat, o jarních květinách - sněženka, bledule, narcis, tulipán, blatouch, krokus , prvosenka ...)
- části rostliny ( kořen, list, stonek, květ
- nakreslete tulipán a popište jeho části
-
obrázky mi můžete poslat na můj e-mail ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo si je schovávejte do folií či nějakých desek

Mám pro vás, rodiče, tip, jak mapovat výkony vašich dětí. Prosím zaveďte si domácí žákovskou knížku z nějakého starého sešitu a hrajte si doma na školu a na paní učitelku. Každou učební aktivitu ( čtení, psaní, počítání, obrázky na prvouku, cvičení, ale i snahu ) oznámkujte podle svého uvážení :).
Po návratu do školy tato knížka bude pro mě dobrou zpětnou vazbou. Děkuji a přeji všem pevné zdraví. Vašim dětem posílám velké srdíčko. Líbenková