ZŠ Tachov, Kostelní - Týden od 23.3. - 27.3. 2020

Všechny opět zdraví Vaše paní učitelka. \Stále na Vás myslím a už se mi po Vás stýská Raději bych Vás měla hezky všechny pohromadě v lavicích, ale nedá se nic dělat, asi si ještě nějaký čas budeme muset pouze psát.

Vymyslele jsem nějaké novinky, abyste si mohli svou domácí práci trochu zpestřit.

1. Objevila jsem krásné webové stránky, kde můžete procvičovat vše, co se učíme ( ČJ, MA, PRV, Čtení).Je tam vše hezky pohromadě, jen zvolíte předmět a ročník, vyberete učivo a naskočí Vám úkoly. Po jejich vypracování si hned jedním klikem ověříte správnost.

Stránky: www.rysava.websnadno.cz - na tuto adresu kliknete, naskočí hlavní stránka, vlevo vyberete předmět, nahoře na liště 3. ročník, , objeví se seznam učiva, vyberete, co chcete procvičovat, klik a je to. Pak si odkliknete kontrolu a zjistíte kolik chyb jste udělali.

A protože už dobře znáte způsob mého známkování, přichází další má novinka

2. Vyrobte si vlastní domácí ŽK: ( DÚ z Pč) - jak bude vypadat, to nechám na Vás

    Zápis do DŽK: každý úkol, který uděláte si zapište jako ve škole- předmět, učivo, podle počtu chyb se spravedlivě oznámkujte

                         ( příklad:  ČJ, y/i po S,  1 )

    Po návratu do školy mi svůj výtvor ukážete. Známkujte se poctivě, hodnocení je pouze pro Vás, abyste měli přehled, co musíte ještě trénovat. Já z těchto známek hodnocení dělat nebudu. Ohodnotím pouze výtvarné provedení ŽK, abychom měli známku z Pč a Vv.

 

Na uvedené webové stráky se dostanete dobře,několikrát jsem je vyzkoušela.

 

A teď k dalším úkolům.

Středa, čtvrtek (25. a 26.3.)

ČJ: než půjdete do školy: naučit se básničku čít. str.92-Ohryzaná básnička

    - opakovat všechna vyj. slova

    - učit se vyj. slova po V a Z

    - uč.str.60/š do sešitu

 Čtení: čít. str.92- 94

           do sešitu vypracuj úkol 2 pod článkem

 

MA: stále pamětné počítání s přechodem

     - do sešitu: uč.str.69/ 6 dbejte na správnou úpravu sloupků

     - Zkuste procvičování na uvedených web. stránkách

 

Zatím se s Vámi loučím, přeji krásný den a kdybybyste cokoliv potřebovali jsem na komens.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení