ZŠ Tachov, Kostelní - Šesťáci na GOučku

Kvalita ovzduší  

   


   

fotky zde V září jsme mezi sebou přivítali nové kamarády a kamarádky, kteří k nám přišli ze ZŠ Halže, na starost nás dostala nová třídní, Mirka Šnajdrová, dost dobré důvody, jak jsme se všichni shodli, pro bližší okouknutí, poznání se a spřátelení.

 

24.-25. se odehrálo naše společné GOučkování. První den ráno se  naše třída proměnila v přírodní tábor. Poté jsme vyrazili na naši velkou cestu s výstupem na Vysokou. Věděli jsme, že na Vysoké nás čeká mňam-buřtování, ale také nám bylo jasné,že si voňavého buřtíka budeme muset pěkně zasloužit. Během putování jsme plnili mnohé úkoly jak fyzického, tak vědomostního charakteru. Zahráli jsme si bezva hry. V dobré náladě jsme vystoupali až na samotný vrchol naší 8tisícovky. Protože jsme se do přípravy ohně zapojili všichni, brzy se na nás smály opečené dobroty. Mňam.. Když jsme si odpočinuli, rozjeli jsme další kamarádské hry. To byste koukali, jak je důležité mít dobré kamarády, když se kolem vás utvoří hustá mlha nebo  potřebujete zachránit před zlou ježibabou. Ani jsme se nenadáli a přiblížil se návrat do tábora. Rozesmátí, utahaní - jsme vyzkoušeli, jak je super válení sudů z Velkého kopce.

V táboře nás přepadl ukrutný hlad. Rychle, vařit. Jedli jsme ty nejlepší špagety na světě na nejkrásněji upravené tabuli. Malý odpočinek a další zábava. Večerní taneční překvapení dívek, paráda. Ale pozor, to nej. - BOBŘÍK ODVAHY - na nás čekal téměř s půlnocí. Všude tma, jen malá blikající světýlka na schodech, otevřené dveře na půdu, podpisová listina. Aaaaaaaaaa, strašidlo. Krásně jsme se zabáli, někteří víc, jiní trošku méně, ale bavili jsme se všichni.

Utahanost zahájila útok,rychle jsme se zachumlali do spacáků a dobrou noc, sladké sny...

Ráno, po vydatné snídani, GOučkování pokračovalo. V klidnějším tempu jsme malovali portréty kamarádů v životní velikosti, připisovali jsme příjemné vzkazy a najednou - závěrečné hodnocení, rozloučení, poslední zvednutí ruky....

Určitě někdy příště, ahoj, holky a kluci ze 6.A

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení