ZŠ Tachov, Kostelní - Malé vařeníčko

Kvalita ovzduší  

   


   

Určitě se všichni shodneme, že platí známé - Láska prochází žaludkem, a nejen ona. V duchu tohoto rčení jsme se my, šesťáci, rozhodli, že se budeme věnovat malému kulinářskému umění. Máme totiž skvělé maminky, babičky, tety, které nás zásobily veeelikým množstvím proviantu na naše GOučko.

Bylo jasné, že vše nemůžeme zdolat v průběhu dvou dní GOučkování, proto jsme se 9.11.2015 ve 14 hod. sešli ve školní kuchyni, abychom se znovu přesvědčili, že umíme  připravit mňam baštu. Záhy škola dýchala vůní špagetové omáčky, bramborového gulášku, dokonce i sladkého pamlsku v podobě pudinku. A co bylo dál.... Nezbyl ani drobeček. 10.11.2015 vařeníčkovou štafetu přebírá další parta kuchaříků a kuchařinek. Vaše 6.A.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení