ZŠ Tachov, Kostelní - Voňavé pečení

Kvalita ovzduší  

   


   

Dnešního odpoledne jsme "ozdobili" naši školu barevnou vůní pečených perníčků. Touto akcí jsme zahájili období předvánočního radování. 

 

Společně s námi tvořily také maminky, Romana Marková a Kateřina Marková. Oběma velice děkujeme nejen za pomoc, ale také za společně strávené chvíle. Maminka Romana nás překvapila moc dobrou mňamkou, kterou pro nás upekla. Obě mamky si odnesly "práci" domů, neboť za dlouhých podzimních večerů pomohou perníčky zdobit i péci další právě ve svých domovech. Rovněž moc děkujeme paní Škrabalové, mamince našich dvojčat, mamince Pavlíka Prexlů a Martina Matějky. Připravily ve svých kuchyních to nejvoňavější perníkové těsto, jaké si dokážete představit. Velmi se těšíme na další spolupráci, ta dnešní s sebou přinesla radost, pohodu a posílila víru, že společně dokážeme...... Holky, kluci a Mirka Šnajdrová.

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení