ZŠ Tachov, Kostelní - Domů

Kvalita ovzduší  

   






   

Plánujeme

   

Mohli jste zažít

   
   

3.12.2008

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Předškoláci I ( 2005 a mladší ) - 100 m
1. Ščastnárová Kateřina - MŠ Chodová Planá
2. Mikulková Šárka - Tachov

Předškoláci II ( 2003 - 2004 ) - 200 m
1. Gabrišková Petra - MŠ Tachov Tyršova

Nejmladší žákyně I ( 2001 - 2002 ) - 400 m
1. Stručková Šárka - ZŠ Tachov Zárečná
2. Ščastnárová Marie - Chodová Planá
3. Poubová Kristýna - ZŠ Bezdružice

Nejmladší žáci I ( 2001 - 2002 ) - 400 m
1. Mrázek Matěj - ZŠ Tachov Kostelní
2. Maydl Karel - ZŠ Bezdružice
3. Fedorčák Dominik - ZŠ Tachov Zárečná

Nejmladší žákyně II ( 1999 - 2000 ) - 400 m
1. Poubová Karolína - ZŠ Bezdružice
2. Muchová Helena - ZŠ Tachov Zárečná
3. Ilnytská Mariana - ZŠ Tachov Kostelní

Nejmladší žáci II ( 1999 - 2000 ) - 400 m
1. Bartoš Štěpán - ZŠ Tachov Hornická
2. Kudláček Pavel - ZŠ Chodová Planá
3. Röhm Karel - ZŠ Bezdružice

Nejmladší žákyně III ( 1997 - 1998 ) - 800 m
1. Suková Anna - ZŠ Chodová Planá
2. Černá Gabriela - ZŠ Tachov Kostelní
3. Aubrechtová Kateřina - ZŠ Tachov Zárečná

Nejmladší žáci III ( 1997 - 1998 ) - 800 m
1. Kačírek Matyáš - HC Plzeň
2. Schneider David - ZŠ Tachov Zárečná
3. Lebeda Luboš - ZŠ Tachov Zárečná

Mladší žákyně ( 1995 - 1996 ) - 1,2 km
1. Samková Barbora - ZŠ Bezdružice
2. Jadlovská Michaela - ZŠ Tachov Kostelní
3. Zušťáková Dagmar - ZŠ Tachov Zárečná

Mladší žáci ( 1995 -1996 ) - 1,2 km
1. Štěpán Michal - Gymnázium Tachov
2. Soulek Jaroslav - ZŠ Bezdružice
3. Šarközi Lukáš - ZŠ Tachov Petra Jilemnického

Starší žákyně ( 1993 - 1994 ) - 1,6 km
1. Jabůrková Eliška - ZŠ Bor
2. Ilnytská Roksana - Gymnázium Tachov
3. Jabůrková Anežka - ZŠ Bor

Starší žáci ( 1993 -1994 ) - 1,6 km
1. Gengel Miloslav - ZŠ Bezdružice
2. Dunček David - ZŠ Tachov Kostelní
3. Havel Miroslav - ZŠ Tachov Zárečná

Ženy E ( 1974 a mladší ) - 3,25 km
1. Kuncová Eliška - SSU Severka Šumperk
2. Hrubá Karolína - TJ Baník Stříbro
3. Procházková Monika - Baník Sokolov

Ženy F ( 1973 a starší ) - 3,25 km
1. Kabilová Martina - TRI Cheb
2. Hrubá Jana - SV Baník Stříbro

Muži A ( 1969 a mladší ) - 3,25 km
1. Mužík Martin - Tachov
2. Jaša Tomáš - TJ Baník Stříbro
3. Sokol Jan - AK Sokolov

Muži B ( 1959 - 1968 ) - 3,25 km
1. Flaks Jan - SV Baník Stříbro
2. Pokorný Miloš - Mariánské Lázně
3. Matějka Miloš - SV Baník Stříbro

Muži C ( 1949 - 1958 ) - 3,25 km
1. Pecher Jaroslav - SV Baník Stříbro
2. Vlasák Jaroslav - SV Baník Stříbro
3. Sýkora Vladimír - SV Baník Stříbro

Muži D ( 1948 a starší ) - 3,25 km
1. Tolar Vladimír - SV Baník Stříbro

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Výsledky výtvarné soutěže: Vyhodnocení výsledků 11.11.2008 v Kiwi baru v Tachově.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

30.10.2008 - Večerní běh Tachovem, prezentace od 16:00 h. Propozice ke stažení v sekci download nebo zde.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

1.9. 2008 proběhlo u nás ve škole slavnostní přivítání prvňáčků.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

28.8. proběhlo setkání budoucích žáků první třídy a jejich rodičů s třídní učitelkou.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Pozvánka pro budoucí žáky 1.třídy na společně strávené odpoledne.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

11.6.2008 ve 14,00 hodin se konal třetí ročník Jarní kuličkiády.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Dne 27.5.2008 naše škola navštívila Brusel.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   
© ZŠ Kostelní

Přihlášení